Miks elektriline põrandaküte?

Põrandaküte on kaasaegne küttelahendus – see loob ideaalse temperatuuri, tagades soojuse ja mugavuse kohe, kui ruumi siseneme.

Euro

Kohene kuluefektiivsus

Isoleeritud põrandaküte on 10–15% efektiivsem.

Vaba seinapind

Vaba seinapind

Radiaatoriteta ruum annab lisapinda ning disainivabadust.

Võrreldamatud garantiid

Võrreldamatud garantiid

Lisatakse standardina kõigile meie küttesüsteemidele.

Põrandakütte eelised

N

Sobivad iga projektitüübiga

Tänu saadaolevate toodete ja süsteemide laiale valikule on olemas lahendus igale projektitüübile, olgu see siis uusehitus, remont, kasutuseks kohandamine või renoveerimine, alates lihtsast ruumisisesest täiendusest kuni kogu majja paigalduseni. Süsteemid pakuvad täielikku paindlikkust, tagades parima energiasäästu nii praegu kui ka tulevikus.

Ühtlase soojusjaotuse ületamatu mugavus
N

Ühtlase soojusjaotuse ületamatu mugavus

Põrandaküte jaotab soojuse üle kogu põrandapinna, kasutades selleks madalatemperatuurilist soojuskiirgust, selle asemel, et kasutada kõrge temperatuuriga radiaatorite „punktkütet“. Suurte pindade madala temperatuuriga soojendamine on kõige mugavam küttevorm, mis vähendab meie kehade soojuskadu ilma ümbritsevat õhku üle soojendamata.

N

Tsoonide reguleerimise abil kuludelt säästmine ja suurendatud energiatõhusus

Maja põrandakütte abil tsoonideks jagamine on lihtne ja võrreldes traditsiooniliste süsteemidega, mis töötavad samal ajal kõigis ruumides, on sellega võimalik kütta just neid ruume, kus see on vajalik.

Warmupi ainulaadsed termostaadid võimaldavad valida temperatuuritasemeid ja ajastada need teie elustiili järgi. Kõigis ruumides saab temperatuuri vajaliku täpsusega reguleerida. Sellega saavutatakse küttearvetelt 10–20% sääst.

Disainivabadus ja null-hooldus
N

Disainivabadus ja null-hooldus

Väärtuslikku seina- ja põrandaruumi võtvate kogukate radiaatorite puudumine muudab meie süsteemi disaineri unelmaks. Põrandaküte võimaldab kasutada maja iga ruutmeetrit, mööbli paigaldamisel soovitud kohta ei pea enam muretsema, et blokeerite radiaatoreid.

Süsteemi hoolduskulu on null.

N

Eelised tervise seisukohalt ja suurendatud ohutus

Põrandaküttesüsteemid vähendavad niiskust ja tolmukübemete osakaalu õhus, kuna kiirgav soojus vähendab tolmu ringlemist. Need on tähtsad näitajad allergiate ja astma all kannatavatele inimestele.

Sellel puuduvad ka kuumad pinnad või teravad metallservad, nagu radiaatoritel.

Eelised tervise seisukohalt ja suurendatud ohutus

Põrandaküte vs. radiaatorid

Soojusjaotus

Soojusjaotus

Küttesüsteemi valimine tähendab soojuse jaotuse süsteemi valimist. Põrandaküte toodab soojatunnet loovat soojuskiirgust. Väljendit kiirgav soojust kasutatakse kui termokiirgust, mis annab märkimisväärse osa selle kütteviisiga saavutatavast „termomugavusest“.

Radiaatorid töötavad neid ümbritsevat õhku konvektsiooni abil soojendades. Radiaatorite soojendatud õhk tõuseb üles ja õhu maha jahtumisel langeb see alla, et radiaatorid saaksid selle konvektsiooniga uuesti soojendada. See tekitab külma ja kuuma õhu voo ning paratamatud kuumad ning külmad punktid, kuna radiaatorid on soojemad kui muud alad ruumis.

Efektiivsus ja mugavus

Efektiivsus ja mugavus

Soojuse jaotus mõjutab küttesüsteemi efektiivsust ja mugavust. Kiirgav soojus soojendab esemeid otseselt ja säilitab toas loomuliku niiskuse, samas kui sooja õhu konvektsioon kaldub niiskust vähendama, mis võib muuta köetava ala umbseks.

Kui ruumi kogu põrand on köetud, annab kiirgav soojus väga ühtlase soojusjaotuse, samas kui konvekteeritud soojus soojendab alguses ühte ala ja seejärel kulub aega, kuni õhuringlusega saavutatakse sobiv mugavustase. Konvekteeritava soojusega tõusev õhutemperatuur võib põhjustada ebamugavust ja ülekuumenemist, mis omakorda võib vähendada hapnikutaset ning äärmuslikel juhtudel põhjustada liiga soojas ruumis hingamisprobleeme.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.