Juhend termostaadi ostmiseks

Õige juhtimissüsteemi valimine on ülioluline tagamaks, et küttesüsteem töötab parimal võimalikul viisil, tõhusalt ja lihtsalt, säästes samal ajal raha küttearvetelt. Meie ostujuhend aitab valida parima juhtimissüsteemi, lähtudes individuaalsetest küttenõuetest, elustiilist ja eelarvest.

Valige majaga koos töötav termostaat

Esimene asi, mida vaadata, on soojusallikas, kuna kõik termostaadid ei ühildu kõigi soojusallikatega. Need võivad sobida ainult põrandakütteks, ainult keskkütteks või mõnel juhul mõlemaks. Niisiis, võtame keskküttega sobivuse, siis sobivad termostaadid, mis keskküttega töötavad. Samamoodi, kui soovite juhtida põrandaküttega koos, peaksid need sobima süsteemi valikuga kasutamiseks.

Warmupi termostaatide sarja uusim täiendus, 6iE WiFi termostaat töötab nii radiaatoripõhise keskküttega kui ka nii elektri- kui vesipõrandaküttesüsteemidega.

Termostaatide tüübid

Nutikad termostaadid

Nutikad termostaadid on Interneti-toega ja kõige arenenumat tüüpi termostaadid. Need pakuvad suurepärast energia- ja rahasäästufunktsiooni. Näiteks Warmup 6iE leiab nutikaid viise kodu tõhusamaks kütmiseks, mis võib viia energiaarvete suure säästuni.

Nutikate termostaatide internetiühenduse funktsioon koos MyHeating rakenduse ja asukohateenuste sisseehitatud nutitelefonidega võimaldavad nutikal termostaadil kütet automaatselt juhtida, tagades samal ajal, et kodus on alati ideaalne temperatuur, kasutades võimalikult vähe energiat.

Programmeeritavad termostaadid

Need termostaadid reguleerivad toatemperatuuri automaatselt vastavalt soovitud temperatuurile ja ajastustele. Kütet saab programmeerida sisse või välja lülitama, seadistades sihttemperatuurid ja -ajad – termostaat hoolitseb ülejäänu eest, tagades õige temperatuuri õigel ajal.

Manuaalsed termostaadid

Manuaalsed termostaadid pakuvad väga lihtsat temperatuuri reguleerimist piiratud energia- ja rahasäästuvõimega. Käsitsi kasutatavad termostaadid sobivad kõige paremini piirkondadesse, kus küttevajadus püsib päevast päeva sama, nt kui ei toimu hooajalist muutust ja kus kütet on vaja iga päev, kuna need töötavad ööpäevaringselt või kus köetavat tsooni kasutatakse väga harva. või perioodiliselt, näiteks garaažis või aiakontoris.

Omadused, mida termostaadilt otsida

Saadaval on mitmesuguseid termostaate ning parim valik sõltub võimaluste ja funktsioonide eelistustest. Allpool oleme esile toonud loetelu funktsioonidest, mida termostaadi valimisel otsida.

Ühilduvus

See on üks olulisemaid omadusi, kuna termostaadil pole mõtet, kui see küttesüsteemiga ei tööta. Küttesüsteemi sobivuse kohta kontrollige alati tootjalt.

Kaugjuurdepääs

Kasutajatele, kes on palju liikvel ja soovivad kütteseadeid kõikjalt juhtida, on nutikas WiFi-termostaat parim valik. 6iE ja Element termostaatidel on MyWarmup konto, kus saab seda hallata ja jälgida kõikjal, kus on internetiühendus.

Ilma ja liikumise uuendused

Kui ilm ja liikumine on olulised tegurid, on 6iE suurepärane valik. 6iE kuvab ilmastikuolusid ja liikumisuuendusi, nii et enne kodust lahkumist on võimalik teada saada, kas sajab vihma või paistab ja milline on liiklus.

Programmeeritavus

Kui termostaat on mõeldud ruumi, kus on erinevad temperatuuri- ja ajanõuded, nagu vannituba, elutuba või magamistuba, on programmeeritav termostaat vaieldamatult parim valik, kuna see võimaldab erinevatel aegadel seadistada erinevaid toatemperatuure. See väldib tühja ruumi kütmisel energia raiskamist ja võimaldab täpselt reguleerida kütteseadeid.

Näita

Kõrglahutusega taustvalgustusega ekraan muudab termostaadi kasutamise lihtsamaks ka siis, kui on pime. Kasutamise hõlbustamiseks tuleks kaaluda  suure kirjatüübiga suure ekraani olemasolu. Ekraani eraldusvõime on oluline, kuna madala eraldusvõimega ekraane on ebaselgem kasutada ja need ei näe seinal nii esteetiliselt atraktiivsed. Täiustatud termostaadid, nagu 6iE, võimaldavad isegi taustapildi seadistamist, andes sellele isikupärase ilme.

Jälgib energiatarbimist

Teades, kus ja millal energiat kasutatakse, saab küttesüsteemi paremini juhtida. Termostaat, mis juhib kütet automaatselt, õppides harjumusi ja rutiine, võib tagada võimalikult madala energiakasutuse.

Unikaalsed võimalused

Ainulaadsed võimalused, nagu reisivärskendused ja taustpildi seadmise võimalus, on funktsioonid, mida termostaat saab pakkuda. Nende vajadus sõltub termostaadi soovitud kasutusviisist. Mida suurem on huvi raha säästa ja erinevateks perioodideks erinevaid temperatuure seada, seda tõenäolisemalt vaatame termostaati sageli ja need väikesed funktsioonid võivad muutuda oluliseks.

Valikud ja funktsioonid, mis sobivad elustiiliga

Valige termostaat, mis võimaldab reguleerida kütteseadeid vastavalt elustiilile. See võib olla temperatuurimuutuste sagedus (programmeeritavus) või võimalus säästa raha, valides termostaadi, mis aitab vähendada energiaarveid (nt 6iE).

Osta õige termostaat

Väärib märkimist, et õigesti valitud termostaat on seda tüüpi toode, mis võib end ära tasuda. Seda pole vaja sageli osta, seega on investeering kvaliteetsesse termostaati oluline ja sageli parim valik. Otsustades, millist termostaati osta, on kõige parem määratleda kriteeriumid, uurida saadaolevaid valikuid ja otsustada, milline neist on projekti jaoks õige.

Soovitame 6iE WiFi termostaati, mis leiab nutikaid viise kodu tõhusamaks kütmiseks, säästes energiatarbimist.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.