Kodu » Põrandaküte » Põrandaisolatsioon

Põranda isolatsioon

Soojusisolatsioon kasutamine põrandaküttega vähendab ülessoojenemise aega ja töökulusid.

Miks paigaldada põranda isolatsioon?

Põrandaküttesüsteemid soojendavad ruumi palju kiiremini kui traditsioonilised keskküttega radiaatorid ja nõuavad selleks vähem energiat. Küttesüsteemi veelgi tõhusamaks muutmiseks ja energiaarvete säästmiseks soovitame põrandaküttesüsteemiga koos paigaldada ka isolatsiooni.

Põranda isolatsioon on oluline soojuskadude vähendamisel ja parandab kiiresti põrandaküttesüsteemi soojenemisaega.

Põranda isolatsiooni eelised

Warmup isolatsioon vähendab oluliselt soojuskadusid, hoiab soojust ruumis, säästes nii energiakulu kui ka raha. Kui kütteseade soojeneb optimaalse mugavustemperatuurini, suurendab isolatsioon seda soojust ja jaotab selle kiiresti ühtlaselt ruumi.

Suurem energiatõhusus

Usume, et mida paksem on isolatsioon põrandakütte all, seda suurem on energiatõhusus, kuid paksem isolatsioon mõjutab põranda kõrgust. Warmup Insulation tooteid on erineva paksuse ja suurusega, et pakkuda teie projekti jaoks optimaalset lahendust energia raiskamise vältimiseks

Sobib kõikidele aluspõrandatele

Meie soojustustooted sobivad kasutamiseks kõikide aluspõrandatega ja neid saab kasutada kõigi põrandaviimistlustega. Mõned põrandaküttesüsteemid nõuavad edukaks küttelahenduseks spetsiifilist isolatsiooni ja tarvikute kombinatsiooni. Toodete üksikasjad leiate allpool.

Sobib kasutamiseks igas projektis

Kõiki meie isolatsioonitooteid saab kasutada uusehitistes või renoveeritud hoonetes. Vanemates, suure soojuskadudega hoonetes kasutamiseks ei pruugi isolatsiooniga põrandaküttekeha pakkuda optimaalse temperatuuri tagamiseks vajalikku soojusvõimsust. Soovitame projektis läbi viia soojuskao arvutuse.

Isolatsioonivahemik

Warmup supplies various types of floor insulation suitable for application with our electric floor heating systems. If planning to use a different type of insulation, please make sure the main thermal characteristics and compatibility with floor heating remains. Our range of insulation products enhance the energy-efficiency and response times of electric floor heating systems. Find out more about each product’s unique attributes below:

Veekindlad isolatsioonipaneelid on valmistatud pressitud polüstüreenist, mis on mõlemalt küljelt kaetud klaaskiudvõrguga, mis on surutud õhukesse tsementpolümeermörti.

Vaata toodet

Ultralight on uuenduslik isolatsioonilahendus, mis kasutab lahtiühenduskihti ja alumiiniumsüdamikku, mis tagab ühtlase ja kiirema kütteaja ning suurema kokkuhoiu energiaarvete arvelt.

Vaata toodet

Pressitud polüstüreenist (XPS) veekindel isolatsiooniplaat. Küttekaableid ei saa paigaldada plaadiga otsekontakti.

Vaata toodet

Õhuke polüstüreenisolatsiooni barjäär, mis vähendab tõhusalt kokkupuutemüra.

Vaata toodet

Mõeldud kasutamiseks koos WLFH fooliumsüsteemiga. Loob sileda ja tasase aluse, mis sobib pehmete ja painduvate põrandakatete jaoks, nagu vaip ja vinüül.

Vaata toodet

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.