MyHeating rakendus

6iE ja Element WiFi termostaatidest maksimumi saamiseks laadige alla Warmupi rakendus MyHeating nutitelefonidele. MyHeating võimaldab unikaalseid funktsioone, nagu SmartGeo™, energiakasutuse ja jooksvate kulude andmed, termostaadi isikupärastamine ja kütte kaugjuhtimine. Saadaval iOS-is, Androidis ja teatud funktsioonidega veebibrauserite MyWarmupi konto kaudu.

myheating app kütte kaugjuhtimine mobiiltelefonist

Tasuta rakendus MyHeating on lihtne ja hõlpsasti kasutatav

MyHeatingi rakendus, mis suhtleb termostaadiga ükskõik kust, võimaldab küttesüsteemi juhtida nutitelefonidest. Meie sisseehitatud SmartGeo tehnoloogia juhib küttesüsteemi automaatselt ja vaevata – optimeerides energiatarbimist ja andes ühe asja , mille pärast vähem muretseda.

Kui te ei soovi kasutada SmartGeo’t, kasutage termostaadi lihtsaks programmeerimiseks MyHeating rakendust. Warmup kasutab loomuliku keele programmeerimistehnoloogiat, et muuta kütte optimeerimine sujuvaks ja intuitiivseks protsessiks.

Loomulikus keeles programmeerimine

Kasutades tuttavaid termineid ja fraase kütteprogrammi spetsiifiliste nõuete mõistmiseks, räägib loomuliku keele programmeerimine lihtsat keelt. Näiteks: “Mis kell sa ärkad?”

Warmup kontrolleri iphone rakendus

Kaks võimalust kontrollimiseks

MyHeating by Warmup iOS-i ja Androidi jaoks
Tasuta rakendus MyHeating töötab iOS ja Android nutitelefonidega, võimaldades juurdepääsu SmartGeole ja süsteemi kiireks juhtimiseks.

my.warmup.com lauaarvutitele, sülearvutitele ja veebibrauseritele
Kasutage saidi my.warmup.com tasuta mis tahes lauaarvuti või mobiili veebibrauseris Warmupi konto haldamiseks, kütte juhtimiseks ja energiatarbimise vaatamiseks.

Kuidas MyHeating äpp aitab kulusid kokku hoida?

Warmupi MyHeating rakendus suhtleb pidevalt WiFi termostaadiga. Enamikul inimestel on telefon terve päeva käes, võimaldades rakendusel õppida nutitelefonidesse sisseehitatud asukohateenustega rutiine (ilma täpset asukohta jälgimata). Pärast mõnenädalast uue WiFi-termostaadi kasutamist saab MyHeating rakendus kasutaja rutiinidest hästi aru. Ta kasutab neid teadmisi küttegraafikute optimeerimiseks ja kõige kuluefektiivsema energiatarbimise lahenduse võimaldamiseks.

nutitelefoni kütte juhtimissüsteemid ipad

Täiustatud kontroll

Meie funktsioon SmartGeo rakenduses MyHeating õpib tundma kodu kütte- ja jahutuskiirust, et seada automaatselt kõige tõhusamad temperatuurid, kui kasutajad on eemal, vähendades kasutust kuni 25%

SmartGeo™

SmartGeo on Warmupi poolt välja töötatud ja MyHeatingi rakendusse sisseehitatud ainulaadne tehnoloogia, mis kasutab täiustatud algoritmi, et mõista kõige tõhusamaid soojuse seadistusi. See töötab automaatselt, õpib rutiini ja asukohta nutitelefonidega toimuva taustside kaudu ning alandab temperatuuri, kui kasutajad on ära, ja tõstab selle alles koju saabumise ajaks ideaalse mugavustemperatuurini. Ja seda kõike ilma, et peaks seadistama mingeid keerulisi programme.

SmartGeo on palju arenenum tehnoloogia kui muu tavaliselt kasutatav küttehaldustarkvara.

  • Erinevalt hõivatuse tuvastamise tehnoloogiast, mis teavitab küttesüsteemi alles siis, kui kasutaja on kodus, käivitab SmartGeo kodu soojenemise järk-järgult, enne saabumist.
  • Erinevalt geopiirdetehnoloogiast, mis annab küttesüsteemile märku ainult siis, kui kasutajad kodust lahkuvad või sisenevad selle süsteemi piiridesse, põhjustades sellega märkimisväärset energiaraiskamist, loeb SmartGeo täpselt asukoha ja juhib kütet vastavalt sellele.

Ühendades asukohapõhise tehnoloogia rutiinse õppimise oskustega, optimeerib SmartGeo küttesüsteemi vaevata ja automaatselt

SmartGeo töötab nutitelefonidesse sisseehitatud asukohateenustega ja unikaalselt õpib ka rutiine. Seega on kodu erinevalt teistest süsteemidest automaatselt just õigel ajal soe ja koju jõudes alati mugav, isegi kui see on ootamatu. Kõik see töötab palju tõhusamalt kui teised süsteemid, kui kasutaja on tõenäoliselt pikemat aega väljas, näiteks tööl.

Sama turvalisus mis internetipangas

Me võtame turvalisust tõsiselt. Seetõttu on meie kasutajaandmed kaitstud samade standardite kohaselt kui internetipangas. See tähendab, et individuaalne teave on niivõrd krüpteeritud, et see pole loetav. Meie krüptimistase on samaväärne salastatud luurefailidega.

SmartGeo ei ole mitte ainult turvaline, vaid töötab ka ilma tegelikku asukohta teadmata – ta ei jälgi kunagi GPS-signaali kaudu, vaid arvutab hoopis ligikaudse kauguse kodust.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.