Torude külmumiskaitse

Väga külma ilmaga ei suuda soojusisolatsioon üksi torusid külmumise eest kaitsta. Warmupi külmumiskaitsesüsteemid kaitsevad veetorusid, tulekaitseliine spinklersüsteeme ja kanalisatsioonitorusid rasketes talvetingimustes.

Majasiseste või -väliste torude külmumiseks, mis omakorda toob kaasa kallid remondikulud ja veekahjustused, ei ole palju vaja. Meie torude külmumiskaitsesüsteemidega tagame selle, et isegi kevadisel või sügisesel üleminekuperioodil ei saa ootamatu öökülm kahjustusi tekitada.

Warmupi külmumiskaitsekaabel on konstrueeritud kaitsma külmakartlikke metall- või plasttorusid. Need võivad vajaduse korral, näiteks külmades piirkondades, püsivalt töötada või saate neid taimerite või termostaatidega reguleerida.

katkine toru

Meie külmumiskaitsekaablite valikusse kuuluvad isereguleeriv 20 W/m kaabel ja püsivõimsusega isepiirav 10 W/m kaabel.

Isereguleerivat kaablit saab juhtida taimeri või termostaadiga. Püsipingega kaablile on integreeritud termostaatiline regulaator, mis lülitab selle sisse +5 ºC ja välja +15 ºC juures.

Kaabel paigaldatakse torust väljaspoole ja kinnitatakse liimuva alumiiniumlindiga või temperatuurikindlate klambritega. Plasttorud peab enne alumiiniumfooliumisse mähkima.

Valikuliselt saab kasutada toru ümber isolatsiooni.

Soovitatud tooted

Isereguleeriv kaabel

Isereguleeriv kaabel
Isereguleeriv kaabel sobib hästi torude külmumiskaitseks.

Külmumiskaitsekaabel

Külmumiskaitsekaabel
Warmupi külmumiskaitsekaablid hoiavad efektiivselt ära veetorude kahjustused.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.