6iE WiFi termostaat

6iE WiFi termostaat

6iE WiFi termostaadil on täiustatud tehnoloogia, et maksimeerida põrandaküttesüsteemi energiatõhusust, aidates vähendada energiaarveid. Nii elektri- kui ka vesipõrandaküttesüsteemidega kasutamiseks ei vaja 6iE programmeerimist ja ta kasutab uusimaid tehnoloogiaid, et tagada õigel ajal soovitud temperatuur.

6iE WiFi termostaat

6iE kütte juhtimise funktsioonid

6iE on nutitelefoni puuteekraaniga termostaat, mis tagab pingevaba juhtimise. Saadaval must ja valge üliõhukese (seinast 16 mm) disainiga, näeb see suurepärane välja nii klassikalistes, kaasaegsetes kui ka lihtsates kaasaegsetes kodudes. Seda saab isikupärastada fototaustaga.

Seadistamine toimub mõne sekundiga, lihtsalt skannige QR-kood, mis kuvatakse 6iE-le, kasutades MyHeating rakendust ja see loob automaatselt ühenduse WiFi-võrguga.

6iE töötab kõigi MyHeating rakenduse energiasäästufunktsioonidega, nagu SmartGeo. SmartGeo on ainulaadne tehnoloogia, mis on sisse ehitatud MyHeatingi rakendusse, mis kasutab täiustatud algoritmi, et mõista iga kodu kõige tõhusamaid kütteseadeid.

Automaatselt töötades õpib see nutitelefoniga taustasuhtluse kaudu selgeks rutiinid ja asukoha ning alandab eemal viibides temperatuure, tõstes need õigeks koju jõudmise ajaks  ideaalse mugavustemperatuurini, säästes energiat ja raha.

 

 

 

6iE termostaadid valges ja mustas värvitoonis

MyHeating rakendus

SmartGeo tehnoloogia 6iE koostöös MyHeating rakendusega juhib küttesüsteemi automaatselt, teades, kui kaugel kasutaja kodust on, ja soojendades seda õigeks ajaks enne saabumist. See hoiab ära energia raiskamise ja võib säästa energiaarveid.

Puutetundlik ekraan

Põrandakütte kontrolleri nutitelefoni puuteekraaniga 6iE WiFi termostaat pakub tõelist kasutusmugavust – lihtsalt kerige ja libistage, et määrata oma ideaalne kütteperiood.

IFTTT ühenduvus

6iE termostaat ühildub IFTTT platvormi kaudu ka teiste nutiseadmetega, võimaldades näiteks suhelda WiFi kontrolleri ja Amazon Alexa vahel.

Vaadake meie rakendusi siin >

Ärge tulge enam kunagi koju külma majja ega makske liiga suuri energiaarveid.

Alati õigel temperatuuril

SmartGeo™ tehnoloogia tagab, et kodu on automaatselt soe just saabumisel ja töötab tõhusalt eemal olles.

Ilmastikupõhine “varajane algus”

Täiustatud varajase käivitamise funktsioon, mis töötab koos kohaliku ilmaprognoosiga, et käivitada küte just õigel ajal, sõltumata välistingimustest.

Lihtne kasutada

6iE kütte juhtnuppe on lihtne kasutada ja need ei vaja programmeerimist. Seadistamise saab lõpule viia mõne lihtsa sammuga.

6iE termostaadi külgvaade
Tööpinge 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maximum load 16 A (~3680 W)
Maksimaalne koormus 40 ºC
Mõõtmed 115 x 90 x 16mm
Ekraani suurus 3,5 in
Andurid õhk ja põrand
Põrandaanduri tüüp NTC10k (3 m pikk)
Paigaldussügavus soovitatav 50 mm tagakarp (minimaalselt 35 mm)
IP-kaitseklass IP33
Er-P klass IV
Sertifikaadid ja märgid BEAB ja CE märgistusega
Garantii 12 aastat, kui see on paigaldatud koos Warmup küttesüsteemiga (3 aastat koos teiste süsteemidega)
6iE vajab pidevat 230 V vahelduvvoolu
Ühildub elektri- ja vesipõrandaküttesüsteemidega
Ühildub Combi ja System kateldega, millel on Switch Live (230 V AC) sisend
Madalama pingega või pingevabade süsteemide puhul tuleb kasutada kontaktorit

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.