Kahekordne kattesüsteem

Dual overlay (kahekordne kattesüsteem) on vabalt ujuv aluspõrand kasutamiseks fooliumküttesüsteemiga, vaiba, vinüüli ja linoleumi põrandakatte all.

Kahekordne kattesüsteem

Kahekordne kattesüsteem

Kahekordne kattesüsteem

Dual overlay (kahekordne kattesüsteem) on vabalt ujuv aluspõrand kasutamiseks fooliumküttesüsteemiga, vaiba, vinüüli ja linoleumi põrandakatte all.

Mis on kahekordne kattesüsteem?

Kahekordset kattekihti soovitatakse kasutada koos Warmupi fooliumküttesüsteemiga ja isoleeritud aluskattega täieliku elektrilise põrandaküttelahenduse jaoks, mis sobib suurepäraselt elastse põrandakatte jaoks.

Kaks kihti kahekordset kattekihti asetsevad fooliumist soojendusmati kohal, toimides tugeva ja stabiilse aluspõrandana, mis kaitseb põrandasoojendit raskete koormuskohtade (nt suured raamatukapid või voodid) eest. Süsteem on vabalt ujuv, kiire ja hõlpsasti paigaldatav.

Põhieelised

N

Väga õhuke, ainult 7 mm sügavusega

N

Tagab stabiilse aluspõranda

Millele saab laduda erinevaid põrandakatteid

N

Lihtne paigaldada

N

Küttesüsteemi kaitse

Tagab, et kogu küttesüsteem on kaitstud valmis põrandakatte all.

N

Küttekaabli kaitse

Kaitseb elektriküttekaablit kahjustuste eest, kui põrandakate ei ole kohe paigaldatud

Kahekordne kattekiht “kuivade” ruumide jaoks

Kahekordne kattesüsteem ei sobi kasutamiseks märgades ruumides, näiteks vannitoas. Kui kasutate vinüüli või vaipa märjas ruumis, kaaluge selliste ühilduvate elektrisüsteemide kasutamist nagu DCM-PRO, SPM küttematt või DWS küttekaablisüsteemid, mis kõik on paigaldatud 10 mm isetasanduva segukihiga, et kaitsta süsteemi niiskuse eest. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Warmupiga.

Paigaldamine

Eraldi pealisplaadist ja alusplaadist koosneva Dual Overlay (kahekordne kattesüsteem) kaks kihti asetsevad üksteise kohal astmeliste ja kattuvate ühendustega, et tagada tugev aluspõrand. Süsteemi saab osta 4 tahvlit sisaldavates pakendites, mis pakuvad 2,88 m² katvust Ujuva aluspõrandana ei kinnitata Dual Overlay System (kahekordne kattesüsteem) alloleva põranda külge ning pakub kiiret ja puhast paigaldust ilma tasanduskihita.

Mõned põrandatootjad lubavad põrandaküttesüsteeme kasutada ainult siis, kui need on paigaldatud tasandussegusse. Oluline on vinüül- või vaibatootjalt uurida, millised põrandaküttesüsteemid sobivad valitud põrandaviimistlusega.

Dual Overlay
Mõõtmed 1200 x 600 mm
Paksus Alusplaat  – 3 mm
Ülemine plaat – 4 mm
Koosseis MDF, kaetud interaktiivse liimiga
Tihedus 770 kg/m³
Paindetugevus  >40 kg/cm²
Niiskus 4-10 %
Soojustakistus  0,047 m²K/W
Tuleklass “E” (EN13501-1)

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.