Miks Warmup?

Valides Warmupi oma projekti läbiviijaks, võib olla kindel, et saate kõige kaasaegsema tehnoloogia ülemaailmselt tarnijalt.

Meie tooted ja lahendused on loodud klienti silmas pidades. Maailma juhtiva põrandaküttesüsteemide ja teenuste pakkujana mõistab Warmup, et professionaalid peavad oma partnerite jaoks tehniliste kogemuste ja uuendusliku mõtlemise osas alati usaldusväärsed olema.

Parimad tooted

Parimad tooted

Warmupi tooted on kõrgeima kvaliteediga. Meil on turu kõige vastupidavam, peenem kahekordne fluoropolümeerkaabel (läbimõõt ainult 1,8 mm). Me pakume konkurentsivõimelist valikut termostaate, mis on välja arendatud firmasiseselt, kasutades meie üksikasjalikke teadmisi vee- ja elektrilise põrandakütte süsteemide töötamise kohta. Mis kõige tähtsam, need on loodud, arvestades inimeste ootusi neile toodetele.

Parim garantii

Parim garantii

Kõik meie tooted on kaetud tööstusala peamiste garantiidega, mis on pidevate testimiste ja uuringute tulemus. Me pakume suurepäraseid garantiisid meie põrandakütte tootevalikule. Lisaks pakume SafetyNet™-i paigaldusgarantiid: kui süsteem peaks paigaldamisel viga saama, vahetame selle tasuta välja (vt tingimusi).

Parimad uuringud ja arendus

Parimad uuringud ja arendus

Oma pühendumusega uuringutele ja arendamisele (Research and Development – R&D) ning klienditeenindusele oleme me võimelised pakkuma teile tehnoloogiliselt täiustatud põrandaaluseid küttesüsteeme, mis tagavad toote kvaliteedi, jõudluse ja klientide rahulolu kõrgeimad standardid. Meie mitmeid miljoneid eurosid maksev EN442-2 uuringukeskus Saksamaal, firmasisesed testimisseadmed ja sissekolimise järgselt jälgitavad majad üle Euroopa tagavad kõige värskema info toodete ja energiatõhususe tehnoloogiate kohta.

Parimad tunnustused

Parimad tunnustused

Meie tooted vastavad EL-i normidele, on CE-märgistusega ja erinevate sõltumatute kolmanda osapoole institutsioonide tunnustatud. Meie tunnustajate hulka kuuluvad BEAB, VDE, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO ja UL. Lisaks oleme me BEAMA ja TTA liige.

Globaalselt usaldusväärne põrandaküte

Globaalselt usaldusväärne põrandaküte

Oleme arenenud globaalseks ettevõtteks, mis pakub asjatundlikke lahendusi ja kõrge standardiga tooteid paljudes riikides. Warmup on esindatud rohkem kui 60 riigis.

Teeme tihedat koostööd paigaldajate ja edasimüüjatega, õppides sellest palju.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.