Warmupi lühiülevaade

Warmup on põrandaküttesüsteemide ja -teenuste juhtiv tarnija.
20 aasta jooksul oleme müünud üle 2,1 miljoni süsteemi ja meil on haruettevõtted 11 riigis. Kui võtta arvesse ka müügi- ja teeninduspartnereid, on Warmup esindatud üle rohkem kui 60 riigis.
Warmup maja

Meie globaalne arendus-, tootmis- ja müügivõrk on aluseks edasisele kasvule. Warmup investeerib palju uuringutesse ja arengusse ning toob tihti turule uusi ja uuenduslikke süsteeme.

Warmupi tooted on optimaalse konstruktsiooniga ja töötavad täpselt nii, nagu me enne ütlesime – eluaegselt. Just selline on tõeline Warmupi garantii.

Warmupi tooted ja lahendused

Warmup pakub laia valikut tooteid ja lahendusi vastamaks efektiivselt iga projekti nõuetele:

  • Lai valik küttelahendusi igat tüüpi projektidele;
  • Efektiivselt jälgitav energiatarbimine, mis aitab vähendada energiakulusid;
  • Süsteeme saab reguleerida veebis või integreerida hoone haldussüsteemidega;
  • Lisaks lai valik lumesulatuslahendusi, mille abil saab kaitsta oma sõidu- ja jalgteid, treppe, katuseid, katuserenne ja torusid lume ning jää eest.

Elektriline põrandaküte

Elektriline põrandaküte

Lumesulatus süsteemid

Lumesulatussüsteemid
Teenused

Teenused

Me pakume kõigile klientidele, sh koduomanikud, paigaldajad, tehnikud ja edasimüüjad, täielikku paigaldamiseelset, paigaldamise ja paigaldamisjärgset tuge. Proovige meid. Testige konkurentsivõimet.

Võtke meiega ühendust

Tootetugi ja ressursid

Tootetugi ja ressursid

Saada pakkumisi, võtta meiega ühendust või vaadata paigaldusjuhiseid, videoid, tehnilisi andmeid, pilte ja veaotsingu dokumente

Rohkem teavet

Tooted

Me oleme ainulaadselt määratlenud end pakkuma kõiki elektrilise põrandakütte- ja lumesulatamissüsteeme nii elu- kui ka äriruumide projektidele.

Uued tooted

Uued tooted

Projekti viited

Warmupi saab kasutada erinevates projektides, alates lihtsatest vannitoapõrandatest kuni suurte projektideni, sh lumesulatuslahendused.

Vaadake viiteid

Projekti viited
 
 

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.