Kodu » Põrandaküte » Vannitoa kollektsioon » Käterätikuivatid

Elektrilised käterätikuivatid

Stiilse disaini ja suurepärast funktsionaalsust pakkuv Warmupi elektriliste käterätikuivatite kollektsioon on ideaalne vannitoatarvik.

Soojendusega käterätikuivatid on saadaval nii ühe- kui ka mitme elemendiga mudelitena, millel on erinevad viimistlused. Valige siin ideaalne mudel vannituppa või märga ruumi.

Elektrilised käterätikuivatid

Energiasäästlik, elektriline kuivsoojustehnoloogia


Pole midagi paremat kui soe rätik pärast värskendavat vanni või dušši ning Warmupi käterätikuivatid ühendavad klassikalise disaini meie täiustatud elektriküttetehnoloogiaga, et tuua vannituppa luksust.

Warmupi käterätikuivatid, mis on saadaval ühe- või mitmeribalise valikuna ning erineva suuruse ja viimistlusega, on hõlpsasti kasutatavad ja hõlpsasti paigaldatavad ning sobivad ideaalselt vannitoa renoveerimisprojektide või uute vannitubade jaoks. Kasutades meie tuntud elektrilisi küttekaableid, et pakkuda teie käterätikutele õrna ja kiirgavat soojust, kasutavad siinid kuivkuumutustehnoloogiat – ilma vedelikuta ja seega ka lekkeohuta.

Ühe ribiga käterätikuivatid
Mitme ribiga elektriline käterätikuivati

Kaasaegne Briti disain, valmistatud kvaliteetsest 304-klassi roostevabast terasest


Klassikalisest Briti stiilist inspireeritud käterätikuivatite kollektsiooni on asjatundlikult kujundanud meie disainerite ja teadlaste meeskonna poolt ning need sobivad suurepäraselt kõigi vannitoakujunduse teemadega. Nende valmistamisel on kasutatud parimat 304 klassiga roostevaba terast, mis muudab need määrdumis- ja korrosioonikindlaks – sobivad ideaalselt vannitoas kasutamiseks.

Üheosalised käterätikuivatid

Üheosalised käterätikuivatid

Olles inspireeritud kaasaegsest hotellikujundusest, millel on puhtad jooned ja esmaklassiline viimistlus, värskendage vannituba, paigaldades ühe või mitu meie üherealist käterätikuivatit, et rätikud saaksid vaevata soojaks.

Vaata ühe ribiga
Mitme ribiga käterätikuivati

Mitme ribiga käterätikuivati

Looge vannituba, mis ühendab funktsiooni ja esteetika meie mitmeosalise käterätikuivati abil. Need käterätikuivatid, mis pakuvad kiiret soojenemisaega, on piisavalt suured, et soojendada kiiresti kõik majapidamises kasutatavad käterätikud.

Vaata mitme ribiga

IP55 – sobib kasutamiseks tsoonis 1 ja 2


Meie käterätikuivatid saab nende IP55 reitingu tõttu paigaldada kõikjale 1. ja 2. tsoonis, mis tähendab, et need võivad puutuda kokku veega ilma ohutusprobleemideta. Nende roostevabast terasest konstruktsioon hoiab ära ka võimaliku vee põhjustatud korrosiooni. Tsoneerimispiirangute osas konsulteerige alati täielikult kvalifitseeritud elektrikuga.

Lihtne paigaldada ja juhtida


Käterätikuivatid on kiirelt paigaldatavad kvalifitseeritud paigaldaja poolt ja neile kehtib 5-aastane garantii. Käterätikuivati tõhusaks kasutamiseks on kaks soovitatavat juhtimismeetodit:

  • Käterätikuivati saab ühendada valgustusahelaga automaatseks töötamiseks, kui valgus on sisse lülitatud, kui see on kaitstud olemasoleva RCD-ga
  • või seda saab juhtida sõltumatu isolaatorlülitiga, mis tagab vajaduse korral toite.

Käterätikuivati juhtimiseks on võimalik kasutada olemasolevat elektrilist põrandaküttetermostaati, kuid see võib põhjustada ebaefektiivset tööd, kuna käterätikuivati hakkab soojenema enne, kui seda vaja läheb, ning lülitub sisse ja välja, kuna põrandaküte hoiab vannitoas optimaalset mugavustemperatuuri. Warmupi käterätikuivatid ei ole soovitatav paigaldada kipsplaadile, kuna see seinakonstruktsioon ei paku stabiilset tuge. Ohutuse suurendamiseks tuleks paigaldamisel jätta põranda ja madalaima siini vahele 600 mm.

Ruudukujuline ühe ribiga käterätikuivati

ÜHE RIBIGA KÄTERÄTIKUIVATID

Warmupi üheribilised soojendusega käterätikuivatid toovad klassikalise vannitoa sisekujundusse moodsa pöörde.

Stiilne modulaarne disain

Väikese vannitoa olemasolu ei tähenda, et peame tegema järeleandmisi stiili ja funktsionaalsuse osas ning meie üheribilised kuivatid sobivad suurepäraselt moodulsüsteemi loomiseks, mis soojendab rätikuid õrnalt pärast jahedat dušši. Kasutades energiasäästlikku elektriküttetehnoloogiat, on Warmupi üheribilised käterätikuivatid vedelikuvabad ja tagavad ühtlase soojuse hajumise kiire kuumenemisajaga – valige, kui palju neid vajate täielikuks disainivabaduseks. Moodulkonstruktsiooni paigaldamisel on soovitatav tagada iga varda vaheline kaugus 250 mm.

Ühe ribiga käterätikuivatid

Saadaval kahes stiilivalikus

Üheribilised soojendusega käterätikuivatid pakuvad suurt paindlikkust. Valige meie kahe stiilivaliku hulgast: Tulsi ja Burdock, mis on saadaval mitme viimistlusega, ja kaaluge kolme järjestikuse paigaldamist, et luua vannituppa julge ja stiilne fookuspunkt.

Ümara kujuga üheribiline käterätikuivati

Tulsi ümmargune üheribiline käterätikuivati

Tulsi ribidel on ilus ümar disain, mis ühendab traditsioonilise stiili ja arenenud tehnoloogia. Tulsi tootesarja sujuvad jooned suurendavad iga vannitoa renoveerimisprojekti hiilgust.

Ruudukujuline ühe ribiga käterätikuivati

Burdocki kandiline üheribiline käterätikuivati

Burdocki stiilis valik toob vannituppa kaasaegse tööstusdisaini puudutuse. Selles käterätikuivatite kollektsioonis on kasutatud ruudukujulist viimistlust, mis pakub tugevat geomeetrilist elementi, mis sobib ideaalselt kaasaegsesse vannituppa.

Viimistluse valik

Lihvitud üheribilised käterätikuivatid

Lihvitud

Valige lihvitud viimistlusega Tulsi või Burdocki käterätikuivati kõrgläikega välimuse saamiseks – see sobib ideaalselt kasutamiseks vannitubades, kus on peegeldavad seinaplaadid ja sobivad poleeritud kraanid.

Harjatud ühe ribiga käterätikuivatid

Harjatud

Valige harjatud viimistlusega käterätikuivati, et saada klassikaline välimus, mis täiustab traditsioonilisemat vannitoakujunduse teemat originaalsete arhitektuuriliste tunnustega.

Lihtne paigaldada ja lihtne kasutada

Meie üheribilised käterätikuivatid paigaldab kvalifitseeritud paigaldaja vannituppa kiiresti ja neid saab juhtida kas olemasoleva RCD-ga kaitstud vannitoa valgustusahelaga ühendamisel või eraldi toitenupu abil.

Kõik Warmupi käterätikuivatid on varustatud kinnituskomplektiga, mis sisaldab kõiki edukaks esmakordseks paigaldamiseks vajalikke komponente.

MITME RIBIGA KÄTERÄTIKUIVATI

Meie mitme ribiga soojendusega käterätikuivatid, mis sobivad ideaalselt suurematesse ruumidesse, loovad igale vannitoale silmatorkava fookuspunkti.

Ideaalne suuremate vannitubade jaoks

Suurema vannitoa renoveerimisel või uue märgruumi projekteerimisel uue ehitusprojekti raames pakub Warmupi elektriliste mitme ribiga käterätikuivatite kollektsioon energiasäästlikku ja ruumisäästlikku lahendust käterätikute soojendamiseks pärast lõõgastavat vanni või dušši. Kasutades meie täiustatud kuivküttetehnoloogiat, on käterätikuivatid vedelikuvabad ja neil on kiire soojenemisaeg, mistõttu sobivad need ideaalselt perevannitubadesse või suurematesse niisketesse ruumidesse, kus on palju kasutust.

Mitme ribiga elektriline käterätikuivati

Klassikaline inspireeritud disain kahe stiilivalikuga

Saadaval kahes stiilivalikus, Anise ja Hawthorn pakuvad suurepärast funktsionaalsust kauni disainiga ja mitmes suuruses. Moodsast disainist inspireeritud ruumi loomiseks paigaldage vannituppa redeli stiilis mitmeribiline käterätikuivati.

Mitme ribiga ümmargune elektriline käterätikuivati

Anise ümmargune mitmeribiline käterätikuivati

Anise kasutab ümarat ribi disaini, mis annab vannitoale juhusliku elegantsi. Siledate sirgjoontega Anise soojendab rätikuid kiiresti ja tõhusalt ning sobib ideaalselt traditsioonilisemate vannitoakujundusteemade jaoks.

Hawthorn ruudukujuline mitme ribiga käterätikuivati

Kui nõudlus on kaasaegsema servaga käterätikuivati järele, on meie Hawthorni mitmeribilised käterätikuivatid ideaalne valik. Kasutades ruudukujulist ribikujundust, sobivad need eriti hästi niisketesse ruumidesse, millel on kaasaegne tunnetus.

Mitme ribiga ümmargune elektriline käterätikuivati

Valige kolme suuruse vahel

4 ribiga käterätikuivati

4 ribiga käterätikuivati

Meie mitme ribiga käterätikuivatitest väikseim 4 ribiline on ideaalne väiksematesse ruumidesse, nagu privaatne vannituba ja duširuum.

6 ribiga käterätikuivati

6 ribiga käterätikuivati

Meie 6 ribiline valik sobib suurepäraselt mõõduka suurusega vannituppa. Selle lisalaius võrreldes 4 ribi ja 8 ribi stiilidega muudab selle eriti kasulikuks suuremate vannirätikute soojendamiseks.

8 ribiga käterätikuivati

8 ribiga käterätikuivati

Kollektsiooni suurima siinina on 8 ribiga käterätikuivati ideaalne rohkem kui ühe rätiku samaaegseks soojendamiseks.

Lihtne paigaldada ja lihtne kasutada

Meie mitme ribiga käterätikuivatid paigaldab kvalifitseeritud paigaldaja kiiresti vannituppa ja neid saab juhtida kas olemasoleva RCD-ga kaitstud vannitoa valgustusahelaga ühendamisel või eraldi toitenupu abil.

Kõik Warmupi käterätikuivatid on varustatud kinnituskomplektiga, mis sisaldab kõiki edukaks esmakordseks paigaldamiseks vajalikke komponente.

Tööpinge 230 V AC ±15%, 50 Hz
Koostis Kvaliteetne 304 klassi roostevaba teras
Komponendid Tarnitakse koos kinnituskomplektiga
IP-kaitseklass IP55
Toitekaabli pikkus 3 m
Vormingud Saadaval ühe- ja mitmeribilisena
Sertifikaadid ja märgid accreditations-CE

HTR-1ROBR Tulsi

HTR-1ROPO Tulsi HTR-1SQBR Burdock HTR-1SQPO Burdock
Pikkus (mm) 650 650 650 650
Laius (mm) 32 32 40 40
Sügavus (mm) 100 100 100 100
Ribi kuju Ümmargune Ümmargune Ruudukujuline Ruudukujuline
Viimistlus Harjatud Lihvitud Harjatud Lihvitud
Võimsus (W) 19 19 19 19
Voolutugevus (A) 0,08 0,08 0,08 0,08
Takistus (Ω) 2800 2800 2800 2800

HTR

4ROPO 

HTR

4SQPO 

HTR

6ROPO 

HTR

6SQPO

HTR

8ROPO 

HTR

8SQPO

Pikkus (mm) 500 500 650 650 530 620
Laius (mm) 520 520 600 600 800 912
Sügavus (mm) 120 120 120 120 135 120
Varraste arv 4 4 6 6 8 8
Ribi kuju Ümmargune Ruudukujuline Ümmargune Ruudukujuline Ümmargune Ruudukujuline
Viimistlus Lihvitud Lihvitud Lihvitud Lihvitud Lihvitud Lihvitud
Võimsus (W) 52 52 90 95 100 115
Voolutugevus (A) 0,23 0,23 0,39 0,41 0,43 0,50
Takistus (Ω) 1017 1017 588 557 529 460

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.