Põrandaküte Termostaadid

Õige reguleerimissüsteemi valimine on küttesüsteemi parima töö, efektiivsuse ja lihtsuse tagamisel väga tähtis.

Optimaalse küttelahenduse tagamiseks pakub Warmup laia valikut termostaatide regulaatoreid alates lihtsatest käsitsi reguleeritavatest termostaatidest kuni kõige uuemate kaugjuhtimisega nutikate termostaatideni.

Termostaatide valik

6iE WiFi termostaat

6iE WiFi termostaadil on täiustatud tehnoloogia, et maksimeerida põrandaküttesüsteemi energiatõhusust, aidates vähendada energiaarveid. 

Element WiFi termostaat

Warmupi Element WiFi termostaat on loodud lihtsust ja stiilset funktsionaalsust silmas pidades. 

Tempo termostaat

Tempo termostaat
Lihtsalt kasutatavate ketaste ja liuguritega programmeeritav termostaat.

MSTAT termostaat

MSTAT termostaat
Ei vaja programmeerimist, saate sobiva temperatuuri lihtsalt määrata.

Nutikad termostaadid

Nutikad termostaadid

Te ei pea enam kunagi mõtlema kütteseadetest. Nutikad termostaadid töötavad koos nutitelefonidega, hoidmaks automaatselt maja õiget temperatuuri. Need kasutavad lokaliseerimisteenuseid, mis on nutitelefoni juba sisseehitatud, et välja arvutada, kui kaua kasutajal läheb aega koju jõudmiseks ja määrata selle järgi temperatuur.

Programmeeritavad termostaadid

Programmeeritavad termostaadid

Programmeeritavate termostaatidega saab määrata päevade kohta erinevad küttekavad, seega saab kasutaja reguleerida sobiva kasutuse igale ruumile. Tänu iseõppimisvõimele annab seade teada, millal vool sisse lülitada, et valitud ajaks sobiv temperatuur saavutada.

Manuaalsed termostaadid

Manuaalsed termostaadid

Manuaalsed termostaadid ei vaja programmeerimist ja võimaldavad vajaliku temperatuuri lihtsalt valida. Need on eelistatud kohtades, kus on vaja kiiret ja lihtsat küttesüsteemi juhtimist.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.