Lumesulatussüsteemid

Suurendage ohutust ja mugavust, hoides kodud, hooned, sõidu- ja kõnniteed lumevabana ning külmumise eest kaitstuna, kasutades meie lumesulatussüsteemide laia valikut.

Lumesulatussüsteemid

Talvel võivad lumi ja jää tekitada ohtlikke olukordi, põhiprobleem nii inimeste kui ka sõidukite jaoks on libisemisoht. Aitab lume kühveldamisest! Vältige aja kulutamist teede ja katuste puhastamiseks enne tööle minekut ning nautige sel ajal hoopis millegi muuga tegelemist.

Lumesulatamine maapinnal

tee Lumesulatuslahendused sõidu-, kõnniteedele, alleedele, treppidele, rõdudele.

Rohkem teavet

Katuste ja katuserennide jääsulatus

katus Hoiab ära jää ja lume ohtliku kogunemise katustele, katuserennidesse ja vihmaveetorudesse

Rohkem teavet

Torude külmumiskaitse

toru Hoiab ära ohtliku jää tekkimise torudele

Rohkem teavet
kühveldamine

Lumesulatus- ja külmumiskaitse süsteem pakub järgmist:

Kulusääst

Süsteemid on pikemaajalisel töötamisel palju kulutõhusamad kui soola puistamine ja eemaldamine ning pikendavad tsemendi kasutusaega.

Lisaväärtus

Warmupi lumesulatus- või külmumiskaitse süsteem võib pikendada katuste, torude, sillutise kasutusiga kahjulike soolade ning kemikaalide kasutamise ja lume-eemaldusvahendite kahjustuste vältimisega.

Tark investeering

Warmupi lumesulatussüsteem on suurepärane investeering, mis tõstab teie maja väärtust. See on pikaajaline lahendus teie sillutise, katuste ja torude lume- ja jäävabana hoidmiseks, suurendades sellega teie omandi väärtust.

Puudub vajadus füüsiliseks ruumiks

Puudub vajadus kodus või garaažis seadmete jaoks eraldi ruumi sisseseadmiseks. Süsteem kasutab väikest seina sisse monteeritud temperatuuriregulaatorit ja sillutisele või katusele paigaldatud andurit.

Energiasäästlikkus

Lumesulatussüsteemid töötavad seadme automaatsel aktiveerumisel, kui temperatuuriregulaatorid käivitavad süsteemi, tuvastades sademed või külmumise. Need regulaatorid tagavad süsteemi töötamise ainult vajalikul perioodil ja vähendavad kulukat energiatarbimist.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.