Lumesulatussüsteemid

Suurendage ohutust ja mugavust, hoides kodud, hooned, sissesõiduteed ja teed lumevabad ja looge külmakaitse meie laia valiku lumelahendustega.

Lumesulatussüsteemid

Suurendage ohutust ja mugavust, hoides kodud, hooned, sissesõiduteed ja teed lumevabad ja looge külmakaitse meie laia valiku lumelahendustega.

Warmup lumesulamissüsteemide valik

Pakume valikut lumesulatuskaableid, mis soojendavad katuseid, vihmaveerenne, sõiduteid ja kõiki kodu ümbritsevaid kõnniteid, vältides ohtliku jää ja lume kogunemist. Warmupi lumesulatussüsteemide ja jäätõrjelahendustega ei ole vaja sissesõiduteid, treppe ega terrasse lumest kühveldada ega soolata, vaid lase kõnniteel ise töö ära teha.

Ideaalne maapinna lumesulatamiseks sõiduteedel, radadel, treppidel, terrassidel ja rõdudel. Võib kasutada ka katuse- ja vihmaveerennides.

Vaata toodet

Ideaalne katuse- ja vihmaveerennide jaoks. Võib kasutada ka torude külmumiskaitsena.

Vaata toodet

Ideaalne torude kaitsmiseks külmumise eest. Võib kasutada nii plast- kui metalltorudes.

Vaata toodet

Temperatuuriregulaatorite ja andurite valik lumesulatussüsteemide energiatõhususe maksimeerimiseks. Ideaalne maapinna, katuse ja vihmaveerennide jaoks.

Vaata tooteid

Lumesulatus- ja jäätõrjerakendused

Lumesulatus- ja jäätõrjekaablid katavad erinevat tüüpi võimalusi. Pakume valikut lumesulatuskaableid, mis soojendavad sissesõiduteid, teid, treppe, terrasse, katuseid, vihmaveerenne ja veetorusid, vältides ohtliku jää, härmatise ja lume kogunemist.

Soojendusega sissesõiduteed

Talvel tekitavad lumi ja jää ohutust ning on suur probleem, mis võib põhjustada libisemisohtu nii inimestele kui ka sõidukitele. Vältige aja kulutamist kodus kõnniteede puhastamisele, lastes meie lumesulatuskaablitel seda tööd automaatselt teha.

Loe rohkem >

Katuse ja rennide jäätõrje

Katus ja vihmaveerennid võivad jää kogunemisel tõsiselt kahjustada saada. Neid probleeme saab vältida, kui kasutada Warmupi katuse jäätõrje lahendusi.

Loe rohkem >

Torude külmumiskaitse

Väga külmades tingimustes ei suuda soojusisolatsioon üksi torusid täielikult külmumise eest kaitsta. Warmup külmumiskaitsesüsteemid kaitsevad veetorusid, tuletõrjetrasse, sprinklersüsteeme ja kanalisatsioonitorusid külma eest rasketes talvetingimustes.

Loe rohkem >

Lumesulatus- ja külmumiskaitse süsteem pakub järgmist:

Z

Kulusääst

Süsteemid on pikemaajalisel töötamisel palju kulutõhusamad kui soola puistamine ja eemaldamine ning pikendavad tsemendi kasutusaega.

Z

Lisaväärtus

Warmupi lumesulatus- või külmumiskaitse süsteem võib pikendada katuste, torude, sillutise kasutusiga kahjulike soolade ning kemikaalide kasutamise ja lume-eemaldusvahendite kahjustuste vältimisega.

Z

Tark investeering

Warmupi lumesulatussüsteemi paigaldamine on suurepärane investeering, mis võib tõsta teie kodu väärtust. See on pikaajaline lahendus teie kõnniteede, katuste ja torude lume- ja jäävabana hoidmiseks, suurendades seeläbi teie kinnisvara väärtust.

Z

Puudub vajadus füüsiliseks ruumiks

Puudub vajadus kodus või garaažis seadmete jaoks eraldi ruumi sisseseadmiseks. Süsteem kasutab väikest seina sisse monteeritud temperatuuriregulaatorit ja sillutisele või katusele paigaldatud andurit.

Z

Energiasäästlikkus

Lumesulatussüsteemid töötavad seadme automaatsel aktiveerumisel, kui temperatuuriregulaatorid käivitavad süsteemi, tuvastades sademed või külmumise. Need regulaatorid tagavad süsteemi töötamise ainult vajalikul perioodil ja vähendavad kulukat energiatarbimist.

pathway with snowmelting system

Soojendusega sissesõiduteed, trepid ja terrassid

Lumised talved võivad olla piin, eriti kui on vaja sissesõiduteid, terrasse, kõnniteid või treppe lumest rookida ja soolata, mis tundub lõputu. Warmupi lumesulatussüsteemidega tunnete end toas mugavalt ja laske kõnniteel automaatselt tööd teha.

Pakume valikut küttekaableid, mis hoiavad kogu kodu ümbruse kõnnitee lumest ja jääst puhtana. Süsteem on saadaval kahes versioonis, üks asfaldile ning teine betoonile ja sillutuskividele.

Katuse ja rennide jäätõrje

Katust ja vihmaveerenne võib jää kogunemine tõsiselt kahjustada. Jäätammid ja jääpurikad tekivad siis, kui katusele kogunenud lumi sulab ning õhtu jooksul räästa ja orgude juures uuesti külmub. Kuna tsükkel jätkub ja jääpurikad jätkavad kasvamist, ei lase see sulanud veel korralikult katuselt ära voolata. Lõpuks hakkavad moodustuma jääpurikad, mis võivad tekitada nii konstruktsioonikahjustusi kui ka ohutusprobleeme.

Warmup pakub katuse- ja rennide jäätõrjesüsteeme, mis tagavad rennide kaitse ning aitavad ära hoida jäätammide ja jääpurikate teket elumajadele. Katuse ja vihmaveerennide küttekaablid hoiavad katused lumesulamisel pidevat puhtad ja vihmaveetoru kaudu katuselt äravooluks. Selles rakenduses saab kasutada kahte erinevat kaablit: konstantse võimsusega lumesulatuskaabel (W25SM) ja isereguleeruv kaabel (W20SR).

Torude külmumiskaitse

Väga külmades tingimustes ei suuda soojusisolatsioon üksi torusid täielikult külmumise eest kaitsta. Warmup külmumiskaitsesüsteemid kaitsevad veetorusid, tuletõrjetrasse, sprinklersüsteeme ja kanalisatsioonitorusid külma eest rasketes talvetingimustes.

Meie torude külmumiskaitsesüsteemidega tagame kindluse, et isegi üleminekuperioodidel kevadel ja sügisel, mil ootamatu öökülm võib siiski kahjustusi tekitada. Soojendustorude külmumiskaitsekaablid on ette nähtud metallist või plastikust veetorude kaitsmiseks, mis on vastuvõtlikud külmale. Meie külmakaitsekaablite valikus on isereguleeruv kaabel võimsusega 20 W/m (W20SR) ja konstantse võimsusega isepiirav kaabel 10 W/m (W10FP).

Kui palju süsteem maksab?

Lumesulatussüsteemi soetamisega kaasnevad kulud on seotud tegeliku süsteemi ja paigalduse maksumusega, mis kõik sõltuvad projekti suurusest ja ulatusest.

Küsi hinnapakkumist >

Kust süsteeme osta?

Leidke lähim kauplus, et osta meie tooteid meie heakskiidetud jaemüüjatelt. Pärast ostmist võtke meiega ühendust, et korraldada paigaldus või leida paigaldaja.

Leidke edasimüüja >

Kes paigaldab süsteemi?

Soovitame oma toodete paigaldamiseks kvalifitseeritud elektrikut. Püüame alati pakkuda parimat teenindust, garantiid ja paigaldusprotsessi tuge.

Leidke paigaldaja >

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.