Põrandaisolatsioon

Soojusisolatsioon kasutamine põrandaküttega vähendab ülessoojenemise aega ja töökulusid.

Isolatsioonipaneelid

Veekindlad isolatsioonipaneelid on valmistatud pressitud polüstüreenist, mis on mõlemalt küljelt kaetud klaaskiudvõrguga, mis on surutud õhukesse tsementpolümeermörti.

Uus toode

Pehme isolatsioon

Õhuke polüstüreenisolatsiooni barjäär, mis vähendab tõhusalt kokkupuutemüra.

Uus toode
elektriline põrandaküte

Eelised

Kiirem ülessoojenemisaeg
Vähendatud soojuskadu
Väiksem energiakulu

Miks soojustatud põrand?

15–20% hoonete kogu soojuskaost toimub põranda kaudu, mistõttu on põrandasoojustusega võimalik vähendada energiakulu, muutes maja palju efektiivsemaks ja kauakestvamaks.

Ajalooliselt ei soojustatud põrandaid väite tõttu, et soojus tõuseb üles, mistõttu peaks pöörama tähelepanu lae ja seinte kaudu tekkivale soojuskaole. Siiski võib toimuda soojuskadu ka põranda kaudu, kui põranda alla jääv ala ei ole soojustatud. Seetõttu võib soojustamata põrand tekitada suuremaid energiaarveid, kuna küttesüsteemid peavad ruumi soojana hoidmiseks rohkem töötama..

Kuidas soojustus toimib?

Soojustus aeglustab hoone soojuskadu, ükskõik, kas kasutatakse pakse, kergekaalulisi või soojust tagasi peegeldavaid materjale.

Soojustus on hoone soojustoimivuses väga tähtis element, aga mitte ainus. Isegi kui kodu on hästi soojustatud, võib soojus siiski läbi pilude, akende, isolatsioonipragude ja ehituselementide, nagu külmasildu tekitavad raamid, kaudu väljuda. Hoone soojustoimivus oleneb kõigist koostoimivatest elementidest.

Warmup pakub mitut erinevat tüüpi põrandasoojustusi, mis sobivad kokku teie elektrilise põrandaküttesüsteemiga. Kui te kavatsete kasutada muud isolatsioonitüüpi, veenduge selle peamistes soojusomadustes ning kokkusobivuses põrandaküttega.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.