Põrandaküttekaablid

Warmupi küttekaablite valikusse kuuluvad süsteemid nii uutele ehitistele kui ka renoveerimiseks, alates otsestest küttesüsteemidest kuni süsteemideni, mis loovad kõrgema soojusinertsi.

WIS põrandaküttekaabel

Pinnakihis oleva Warmupi kaabli saab katta ükskõik millise põrandakattega ja see on suurepärane iga suurusega aluskihiga põrandale paigaldamiseks.

Uus toode

DWS põrandaküttekaabel

Ideaalsena vannitubadele, on DWS-küttekaabel mõeldud paigaldamiseks väikestesse ja ebaregulaarse kujuga ruumidesse keraamiliste plaatidega või kivipõranda alla.

Uus toode

DCM-PRO süsteem

DCM-PRO on kõige kiirem lahendus eraldatud köetavate süsteemide paigaldamiseks kõigile pindadele, paigaldades elektrilise põrandakütte minutitega vähesema plaadiseguga.

Uus toode
elektriline põrandaküte

Eelised

Kiire paigaldamine
Ühekordne ühendus
Süsteemid igat tüüpi põrandakatetele
Kõigil süsteemidel on kahekordne juht koos integreeritud maandusega ohutuse tagamiseks.
põrandakütte paigaldus

Warmupi küttekaablitel on erinevad kasutusalad. WIS on küttekaablisüsteem, mis on mõeldud paigaldamiseks pinnakihisse, DCM-Pro ja DWS-süsteemi küttekaablid saab paigaldada otse põrandakattega.

WIS küttekaabel on mõeldud uutele ehitistele. Paigaldis võib toimida nagu soojusakumulaator, mis aeglaselt vabastab soojuse põrandasse. Sellel on kõrgem soojusinerts, tänu millele saab hästi isoleeritud majades kasutada odavama öise elektritariifi eeliseid.

DCM-PRO on innovaatiline uus süsteem Warmupilt, mis võimaldab kiiret ja lihtsat paigaldamist, aja ning kulude säästmist. Süsteem sobib kõigi põrandatüüpidega ja kaitseb põrandakatet hooajaliste muutuste eest, mis võivad põhjustada pragunemist.

DWS küttekaabel on mõeldud keraamiliste ja kiviplaatide alla paigaldamiseks. Seda kasutatakse tavaliselt väikestes ja ebakorrapärase kujuga ruumides küttemati asemel.

Seotud tooted

Isolatsioonipaneelid

Isolatsioonipaneelid

Me soovitame põrandaküttega plaat- või kivipõranda all kasutada tsementkattega isolatsioonipaneele, mis vähendavad märkimisväärselt ülessoojendamisaega ning töökulusid.

Metallist kinnituslindid

Metallist kinnituslindid

Metallist kinnituslinte kasutatakse WIS-kaablite põranda külge kinnitamiseks.

Termostaadid

4iE Smart WiFi termostaat

4iE Smart WiFi termostaat

4iE Smart WiFi termostaat on mõeldud nutikate ja palju efektiivsemate kodu kütmise viiside leidmiseks.

3iE termostaat

3iE termostaat

Programmeeritav energiamonitooringuga termostaat, mis tagab täpse temperatuuri reguleerimise.

Tempo termostaat

Tempo termostaat

Tempo on lihtsalt programmeeritav termostaat, mida on kiire ja lihtne seadistada.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.