Põrandaküttematid

Küttematid on ideaalne vahend renoveerimisel, tagades soojuse kogu ruumis ning andes küttele ja mugavusele uue tähenduse.

SPM Põrandaküttematt

Küttemati süsteem paigaldamist lihtsustava survetundliku liimiga.

Uus toode

PVC Põrandaküttematt

PVC küttematt on madal ja sobib plaat- ning kivipõrandatele.

Uus toode

WLFH Põrandaküttefoolium

Elektriline põrandaküttesüsteem laminaat-, vaip-, vinüül-, tööstusliku puitkattega ning muudele ujuvatele põrandakatetele.

Uus toode
elektriline põrandaküte

Eelised

Kiire ülessoojenemisaeg

Ideaalne renoveerimisel, kui põranda kõrgus on piiratud

Kiire paigaldamine

Ühekordne ühendus

Süsteemid igat tüüpi põrandakatetele

Kõigil süsteemidel on kahekordne juht koos integreeritud maandusega ohutuse tagamiseks.

elektri põrandakütte paigaldus

Elektrilised põrandaküttesüsteemid, mida rakendatakse otse lõpliku põrandaviimistluse all, tagavad minutitega ülessoojenemise, hoides ära ülekuumenemise ning energia kulutamise. Me eeldame, et plaatpõrandate puhul võtab 5 ºC-ni jõudmine 10 kuni 15 minutit ja laminaadi puhul 20 kuni 30 minutit.

Renoveerimisel ei ole paljudel juhtudel olemasoleva vana põranda eemaldamine praktiline. Küttematid saab paigaldada otse põrandapinnale, vältides kulukat vana põranda lõhkumist ja uue paigaldamist. Soovitame kasutada soojusisolatsiooni, mida saate valida meie tsementkattega kõvade paneelide valikust (plaatide alla) või pehmet isolatsiooni (laminaadi alla).

Warmupi põrandaküttemattides kasutatakse BEAB heakskiidetud eriti õhukesi kütteelemente, mis kütavad põrandat õrnalt, aga efektiivselt.

SPM- ja PVC-küttemattide süsteemid sobivad keraamiliste plaatide või kivipõrandate alla paigaldamiseks. Need on varustatud 2 erineva väljundiga: 150 W/m² ja 200 W/m². Kõrgem väljund on kasutamiseks suurema soojuskaoga pindadel, nagu talveaiad või suurte klaasustega elutoad.

WLFH- küttematt on mõeldud puit- ja laminaatpõrandate ning pehmete ja vetruvate põrandakatete, nagu vaip- ja vinüülkatted, alla paigaldamiseks. Fooliumküttesüsteemid tagavad täielikult kuiva paigalduse ilma pindkihti või liimi kasutamata.

põrandaküte puitpõrandale

Seotud tooted

Isolatsioonipaneelid

Isolatsioonipaneelid

Me soovitame põrandaküttega plaat- või kivipõranda all kasutada tsementkattega isolatsioonipaneele, mis vähendavad märkimisväärselt ülessoojendamisaega ning töökulusid.

Dual Overlay

Dual Overlay

Dual Overlay süsteem on vabalt liikuv aluspõrand vaip-, vinüül- ja linoleumkattega põrandatele. Soovitame kasutada seda süsteemi fooliumpõrandamattidega.

Isoleeritud aluskiht

Isoleeritud aluskiht

Isoleeritud aluskiht on õhuke polüstüreenisolatsiooni barjäär, mis vähendab tõhusalt kokkupuutemüra. Kasutamiseks fooliumküttemattidega.

Termostaadid

4iE Smart WiFi termostaat

4iE Smart WiFi termostaat

4iE Smart WiFi termostaat on mõeldud nutikate ja palju efektiivsemate kodu kütmise viiside leidmiseks.

3iE termostaat

3iE termostaat

Programmeeritav energiamonitooringuga termostaat, mis tagab täpse temperatuuri reguleerimise.

Tempo termostaat

Tempo termostaat

Tempo on lihtsalt programmeeritav termostaat, mida on kiire ja lihtne seadistada.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.