Vannitoa kollektsioon

Vannitoatarvikud suurendavad mugavust ja annavad vannitubadele tõeliselt luksusliku tunnetuse. Meie vannitoatarvikute valik on mõeldud mugavuse suurendamiseks, muutes vannitoad kõige luksuslikumaks keskkonnaks.

Peegli udupüüdurid

Warmupi peegli udupüüdurid hoiavad vannitoapeegli vaate puhtana, tagades vannitoale luksusliku funktsionaalsuse.

Uus toode

Seinasoojendid

Seinasoojendi on ideaalne väikese seinapinna soojendamiseks või kogu ruumi kütmiseks. 

Uus toode

Käterätikuivatid

Meie elektrilised käterätikuivatid on ilusa disainiga kõige kõrgema kvaliteediga roostevabast terasest.

Uus toode
Vannitoa kollektsioon

Udused vannitoapeeglid tekitavad väljakutseid. Warmupi peegli udupüüdurid pakuvad ohutut ja lihtsat viisi peeglite puhta ning auruvabana hoidmiseks. Peegli udupüüdur on iseliimuv ja paigaldatakse otse peegli tagaküljele.

Ükski tunne pole parem, kui ootel soojad käterätikud duši alt välja tulles. Warmupi soojendusega käterätikuivatid on suurepärane valik kaasaegsesse vannituppa. Kõigi eelistuste rahuldamiseks saadaval 3 eri suuruses. Käterätikuivatid aitavad vannituba kütta ja on elektrilised, seega puudub vajadus torutöödeks.

Vannituba Käterätikuivatid
Vannituba Peegli udupüüdurid

Warmupi peegli udupüüdurid pakuvad ohutut ja lihtsat viisi peeglite auruvabana hoidmiseks. Peegli udupüüdur on iseliimuv ja paigaldatakse otse peegli tagaküljele.

Warmupi käterätikuivatid on kõigi eelistuste rahuldamiseks saadaval 3 eri suuruses. Käterätikuivatid aitavad vannituba kütta ja on elektrilised, seega puudub vajadus torutöödeks.

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.