Põrandakütte kasutamine erinevates ruumides.

Põrandakütet võib kasutada igas ruumis. Kuidas eri ruumides põrandakütet kasutada oleneb sellest, kui suurt mugavust ja reguleerimist selles ruumis vajatakse.

Elutuba

Elutuba

Elutoad ja salongid on suurepärased kohad, kus pere või sõbrad saavad kokku tulla. Põrandaküte tagab neis ruumides lõõgastumiseks sobiva ja mitte umbse keskkonna. Tänu kiirgavale soojusele väheneb tolmu ringlemine ja paraneb õhu kvaliteet ruumis. Kuna puuduvad radiaatorid, jääb nautimiseks rohkem pinda.

Enamikel juhtudel on elutuba maja põhikorrusel ja selles toimub palju tegevusi. Seetõttu peab see ruum olema soe, mugav ja kutsuv.

Köök

Köök on kogu koduse elu ristumiskoht. Seetõttu peab köök vastu pidama kõik tormid ja segadused, aga olema ka praktiline ning mugav, et anda mõtteid ja inspiratsiooni. Me vaatleme kööki kui keskust, mis on kogu kodu fookuseks.

Toiduvalmistamisel tekkiv soojus ja ahju tekitatud sooja õhu kasutamine ilma korraliku kütteta muudab ruumi kiiresti umbseks ning ebamugavaks. Elektriline põrandaküte on populaarne valik kodumanike seas, kes soovivad oma köögi mugavust ning energiatõhusust parandada.

Köök
Magamistuba

Magamistuba

Magamistoad peavad olema soojad ja kutsuvad. Ühtlane õhujaotus ja mugav toatemperatuur muudavad põrandakütte magamistoa jaoks suurepäraseks valikuks, luues suurepärase keskkonna pika päeva järel puhkamiseks ja akude laadimiseks.

Radiaatorite ja õhuavade puudumine annab rohkem pinda nautimiseks ja vabadust toa kujundamiseks.

Vannituba

Vannituba võib olla raske õigel viisil kujundada, kuna tihti ei peeta seda „toaks“, mis peab olema majaga samal viisil dekoreeritud. Vannitoad kujundati algselt puhtalt funktsionaalsena, aga praeguseks on neil tähtis roll lõõgastumisel ja puhkusel.

Põrandakütte paigaldamine lisab luksust ja hoiab ära põrandaplaatide jaheduse külmadel hommikutel. See on koht isiklikuks hügieeniks, mis annab tooni päeva algusele ja lõpule. Põrandaküte on tähtsaks võtmesõnaks ka müümisel, lisades väärtust kogu majale.

Vannituba

Copyright Warmup 2022. All rights reserved.